Uniwersytet Sukcesu

DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI KOBIET W IT

Fundacja Digital University poprzez Uniwersytet Sukcesu wspiera kobiety, które chcą związać swoją przyszłość z branżą IT.

Czekają na Ciebie:

To działania, które pozwolą zdobyć umiejętności i pierwsze doświadczenia potrzebne na rynku pracy w branży IT.

Razem z nami zdobądź kompetencje przyszłości, które pozwolą odnaleźć Ci się 

w zdigitalizowanym i szybko zmieniającym się świecie.

Dostępne kursy

Wstęp do cyberbezpieczeństwa

Ten kurs wprowadzi Cię do świata cyberbezpieczeństwa. Poznasz podstawy ochrony cybernetycznej, niezbędne do zabezpieczenia Twojego życia cyfrowego oraz zdobędziesz  wiedzę o największych wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem w sieci, przed którymi stoją obecnie firmy, rządy i instytucje edukacyjne na całym świecie.

Wstęp do analizy danych

Podczas kursu dowiesz się, jak w praktyczny sposób wykorzystać narzędzia analizy danych, aby zrozumieć i interpretować informacje, które kształtują naszą codzienność. Poznasz podstawowe techniki i narzędzia używane w dziedzinie nauki o danych, takie jak statystyka, analiza i wizualizacja danych oraz podstawy programowania. 

English for IT

W ramach kursu na dwóch poziomach poznasz specjalistyczną terminologię oraz zwroty niezbędne w codziennej pracy związanej z programowaniem, sieciami, cyberbezpieczeństwem, bazami danych, digital marketingiem i wieloma innymi obszarami IT. Biegła znajomość języka angielskiego jest niezbędną kompetencją, pozwalającą na rozwój zawodowy w branży nowych technologii. 

Kursy dostępne dzięki współpracy z Cisco Poland

NASZ PROGRAM STYPENDIALNY

Fundacja Digital University od 5 lat realizuje roczny program Uniwersytet Sukcesu. Wspieramy młode kobiety w trudnej sytuacji materialnej, które nie mogą pozwolić sobie na studia czy kursy programistyczne. Nie inaczej będzie w 2024 roku: trwa rekrutacja do VI edycji programu!

Play Video
HI-RES 2024 SESJA DIGITALUNIVERSITY 00038
Project Manager

Aleksandra Olewińska

Masz pytania? Napisz do mnie:

aleksandra.olewinska@digitaluniversity.pl

Supreet Singh Manchanda

Dyrektor zarządzający Raiven Capital, globalnej firmy venture capital – hybrydowego funduszu z Kanady i Doliny Krzemowej. Mentor Global Impact Challenge na Singularity University oraz InCredibles w UE. Ekspert ds. transformacji cyfrowej.