Enter your keyword

MENTORZY 2021

Notki bio naszych mentorów są w trakcie zamieszczania.

MARTA POKUTYCKA-MĄDRALA

Odpowiada w ramach pionu HR za komunikację korporacyjną, komunikację wewnętrzną ukierunkowaną na budowanie doświadczeń pracowników, działania z zakresu budowania marki pracodawcy, CSR’u oraz Public Affairs. W pracy stara się szukać synergii i patrzy na komunikację z perspektywy budowania doświadczeń klientów i pracowników, którzy są najlepszymi ambasadorami firmy i marki.

ALICJA CZARNECKA

Łączę pracę psychologa z pracą w biznesie. Zajmowałam się oceną kompetencji i rozwojem managerów, ale miałam także okazję zarządzać Działem Obsługi Klienta w start-upie technologicznym. Najlepiej czuję się w środowiskach pracy powiązanych z obszarem IT. Obecnie odpowiadam za „miękki” HR właśnie w takiej firmie.

ANNA SROKA

Założycielka The Female Enterprise. Ekspertka IT z 15-letnim doświadczeniem w centralizacji usług oraz transformacjach cyfrowych. Trenerka i mentorka. Absolwentka MBA. Prelegentka konferencji. Finalistka plebiscytu WomenTech Network Rising Star in STEM of the Year Award 2020. #KobietaKrakowa

ANITA WOJTAŚ-JAKUBOWSKA

Chief Marketing Officer w Gamfi, marketerka ze specjalizacją w HR Tech. Łączę wiele perspektyw - w 18-letnim doświadczeniu pracowałam w startupach, wielkich firmach i agencjach. Przez wiele lat wykładałam na studiach podyplomowych na SGH i AGH. Mam roślinne alter ego znane jako Córka Ogrodnika.

ANIA BĄK

Cześć, tu Ania! 🙂 Jestem wytrwałą myślicielką, przewodniczką w rozwoju i opiekunką słów. Uczę, jak działać wytrwale, pomagam znaleźć właściwe słowa w rekrutacji i na drodze zawodowej. Od 11 lat działam w branży rekrutacji IT, od 5 w sieci jako twórczyni bloga dobrarekruterka.pl.

JADWIGA MSTOWSKA

Od 2019 pracuje jako Analityk biznesowy w obszarze IT w State Street. Odpowiadam za analizę danych IT oraz raporty dotyczące jakości tych usług w regionie EMEA. Co najbardziej lubię w mojej pracy to to jak dane mogą do nas przemawiać i pokazywać różne zależności. Rok temu nauczyłam się dużo na temat nowoczesnych narzędzi do analizy danych: Power BI i Tableau.

KAMIL KOSZ

Strateg mediowy z 7-letnim doświadczeniem zawodowym. Zajmowałem się bezpośrednim zakupem reklam, performance marketingiem jak i planowaniem dużych kampanii zasięgowych. Od 2017 roku koncentruje się na branży gamingowej. Aktualnie pracuję w jednym z największych studiów gier - CD PROJEKT RED.

KATARZYNA KULESZA

Jako indywidualna jednostka i lider zespołu specjalizuję się w tworzeniu szczegółowych planów technologicznych i biznesowych zaprojektowanych w celu podniesienia jakości usług informatycznych. Moim konikiem jest odkrywanie nowych możliwości sprzedaży dzięki nawiązywaniu kontaktów i przekształcania je w długoterminowe partnerstwa nastawione na wspólny sukces i budowanie kompetencji.

MARTA PIGLA

Od 7 lat wspieram organizacje i ludzi w odpowiednim dopasowaniu kompetencji do właściwej roli. Jestem absolwentką Psychologii poznańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W swojej pracy stawiam na budowanie kultury inkluzywności i partnerstwo we współpracy. Prywatnie jestem fanką wycieczek rowerowych i gotowania.

PIOTR SZKUTNICKI

Zaczynałem karierę zawodową jako HR’owiec w ubiegłym tysiącleciu i tak mi zostało do dzisiaj. Zdecydowanie bardziej interesuje mnie „Human” niż „Resources”, dlatego też z przyjemnością dzielę się wiedzą, doświadczeniem i dobrym słowem z osobami, które uważają, że może im się to do czegoś przydać.

TOMASZ PLATA

Jest przedsiębiorcą, pasjonatem marketingu produktowego i nowych mediów. Z wykształcenia ekonomista, w tym absolwent studiów MBA, przez blisko 20 lat swojej kariery zawodowej związany był z rynkiem mediów. Pracował w TVN, Grupie Onet, w RMF FM i Radiu Eska. Od 8 lat współzałożyciel i CMO Autenti.

ANNA MUSZYŃSKA-JURKÓW

Jest specjalistą w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi; praktykiem, z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach (Microsoft, Johnson&Johnson). Jest inicjatorką projektów wpływających na zaangażowanie i satysfakcję z pracy (program Payback 2 Employees, Mam Moc!) oraz działań w zakresie Work-Life Balance.

BARTŁOMIEJ ŚWISTAK PIOTROWSKI

Konsultant strategii w biznesie. Pomógł 600 właścicielom firm. Pomaga rozwijać się liderom i pracownikom. Tworzy i koordynuje innowacyjne projekty. Mentor w projektach: KMS, Tech Leaders i YBP. Jego referencje: www.linkedin.com/in/swistak-krakow

BEATA PIESIO

Managerka HR, od wielu lat wspiera kadrę zarządzającą i managerów wdrażając rozwiązania hr wspierające rozwój i efektywność organizacji, od budowania i wdrażania strategii personalnej, przez budowanie zespołów, rozwój przywództwa i talentów, budowanie zaangażowania. Doświadczona rekruterka, twórczyni strategii employer branding.

EWELINA WIECZOREK

Od 10 lat jestem związana z mBankiem S.A. Od 4 lat w roli Liderki 17-osobowego zespołu moderatorów social media. Dodatkowo w mojej codziennej pracy angażuję się w inicjatywy, które mają za zadanie zwiększać pozytywne doświadczenie naszych klientów w kontaktach z Contact Center. Jestem zwolenniczką myślenia i pracowania nad rozwojem z perspektywy mocnych stron i talentów. Prywatnie jestem miłośniczką podróżowania i poznawania świata czytając książki.

JACEK CELIŃSKI

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia i implementacji strategii mediowych, komunikacyjnych oraz e-commerce. Pracował przy lokalnych, regionalnych i globalnych projektach m.in. dla P&G, Coty czy Coca-Coli. Specjalizuje się w budowaniu wizerunku marek wspomagających sprzedaży, zarówno w kanałach DTC, jak i na platformach marketplace’owych: od doradztwa technologicznego, poprzez content, analitykę, aż po działania trafficowe. Na swoim koncie ma szereg nagród branżowych, m.in. Silver Drum, Effie, Mixx Awards czy KTR.

KARINA WOŹNIAK

Senior Manager w CIC, a dokładniej People Business Partner na Europę i Azję. Jedną nogą w HR i rekrutacji, a drugą w Talent Development. Odpowiadam za procesy rekrutacji, HR i rozwoju talentów w naszych kampusach innowacyjnych w Europie i Azji, a także za mentoring i wsparcie pracowników. Swoje pierwsze szlify rekrutacyjne zdobywałam we własnej firmie, a w kolejnych latach zajmowałam się także trenerstwem, edukacją i organizowaniem networkingu dla przedsiębiorców.

KAROLINA KUCHARSKA-SIENIŁA

Posiadam ponad 18-letnie doświadczenie zawodowe w marketingu i staram się łączyć rolę specjalistki z wymagającą rolą mamy…trojaczków. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam w marketingu i sprzedaży B2B oraz B2C. Odpowiadałam za strategię, w tym komunikację marketingową m.in. magazynów Claudia, Focus, Focus Historia, Zwierciadło, a także rozwój produktów w firmie Ströer Media. Od 4 lat odpowiadam za strategię marketingową w agencji mediowej Havas Media Group.

KATARZYNA GOŚ

Communications manager w dentsu X, gdzie odpowiada za koordynację i optymalizację działań mediowych.
Poprzez udział w licznych projektach, również międzynarodowych (Terakoya Project czy Traiblazer) na bieżąco poszerza swoją wiedzę w zakresie komunikacji marketingowej, innowacji oraz strategii.

ŁUKASZ KASZCZYSZYN

Z komputerami pierwszy raz miałem styczność w roku 1987. Karierę zaczynałem jako programista około piętnastu lat temu. Obecnie pracuję jako Senior Engineering Manager w firmie Duco i zajmuje się budowaniem zespołów programistycznych. W wolnym czasie lubię fotografować i jeździć motocyklem.

MAŁGORZATA BARSKA

UX & UI Designer, z 18-letnim doświadczeniem w pracy w projektach komercyjnych dla klientów z różnych branż przemysłu, usług i instytucji kulturalnych. Od ponad 10 lat związana z branżą IT jako liderka międzynarodowych zespołów projektantów UX. Doświadczona mentorka, prywatnie pasjonatka sztuk walk.

MAŁGORZATA GNIECH

Małgosia Gniech głęboko wierzy w to, że technologia pozwala nam osiągnąć niemożliwe. Od kilku lat współpracuje z Klientami i Partnerami w tematach nowoczesnych technologii takich jak Internet Reczy, uczenie maszynowe czy sztuczna inteligencja. To osoba pełna energii i pasji, która kocha podróże.

MAŁGORZATA WĘGIEREK

Dyrektor zarządzająca w wiodących, międzynarodowych firmach z branży mediowej i reklamowej z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. W 2010 r. dołączyła do Havas Media Group, gdzie od końca 2013 r. pełni funkcję CEO. Poprzednio zajmowała stanowisko Dyrektora Zarządzającego Grupy Burda, a wcześniej przez 14 lat zawiązana z MEC (obecnie Wavemaker). Juror i członek komitetów organizacyjnych w branżowych konkursach, m.in. Effie czy Mixx Awards, a także laureatka wyróżnień – AD wo/MAN 2015 i 2018 (Press) oraz Bohater Roku 2017 (Media i Marketing Polska).

MARTA BRYŁA-GOZDYRA

Posiada ponad 21-letnie doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w zarządzaniu firmą, marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta. Doświadczony konsultant i mentor w zakresie customer experience & employee experience management oraz psychologii organizacji, certyfikowany coach oraz wieloletni wykładowca akademicki na Uniwersytecie SWPS. Jej uwagę zajmuje wykorzystanie wiedzy o mózgu w poprawie jakości życia człowieka oraz zwiększenia satysfakcji klienta i pracownika w organizacji.

MARTA OSAK

Zamieniam wizje w efekty. Z pasją pracuję nad rozwiązaniami, które pozwalają rozwijać kompetencje i wzmacniać mocne strony. W życiu stawiam na otwartość i zaufanie. Angażuję się w projekty promujące rozwój oraz dzielenie się wiedzą. Współtworzę inicjatywę Kobiet zmieniająch Bank BNP Paribas. Jestem menedżerką, certyfikowanym coachem, trenerką Komunikacji Transformującej™ i ambasadorką lifelong learning. Od 12 lata pracuję w branży finansowej.

MARTYNA LIŃSKA

Ekspertka i pasjonatka reklamy internetowej. Obecnie w strukturach domu mediowego zarządzam zespołem odpowiedzialnym za prowadzenie i rozwój projektów performancowych. Prywatnie prowadzę własny e-commerce z butelkami wielokrotnego użytku.

PATRYCJA KOŚCIOŁOWSKA

Digitalowy strateg ze specjalizacją w performance marketingu. Obecnie skoncentrowana na projektach new business i rozwoju kompetencji cyfrowych w dentsu Polska. Mentorka w programie Dare IT. Prywatnie pasjonatka crossfitu, świadomego życia oraz wpływu nowych technologii na społeczeństwo.

PATRYCJA ŁAKOMY

Lubię ludzi i głęboko wierzę w siłę kobiet i kręgi wsparcia. Przywilej wykształcenia i możliwości ciągłego uczenia się chcę przekuć w relację z drugą osobą, aby wzmocnić jej potencjał.
Od wielu lat jestem związana profesjonalnie z tematem rekrutacji i rozwoju talentów, przywództwa. Moje doświadczenie zawodowe w pracy z managerami w organizacji jako partner i ekspert, z osobami w zespole jako mentor i coach oraz z kandydatami do pracy nadaje perspektywę moim działaniom.

SYLWIA DEC

Senior Content Creative w dentsu Polska, tworzy komunikację marek w social mediach – współpracowała m.in. z Estée Lauder Companies, Leroy Merlin, Ferrero i Polkomtelem. Zafascynowana mitami i storytellingiem, energię czerpie z pieszych wędrówek, a odpoczynku szuka wśród książek i nad brzegiem morza.

MALWINA PIKIEWICZ

Z problematyką wykluczenia społecznego związana jest od początku swojej kariery zawodowej dzięki pracy w PUP dla PN, gdzie pełniła rolę koordynatora oraz asystenta kierownika projektu unijnego. Wspierała zarówno kobiety zagrożone wykluczeniem społecznym jak i młodzież dopiero wchodzącą w rynek pracy. Ostatnie lata pracowała jako specjalista ds. rekrutacji i administracji w jednych z największych agencji pracy tymczasowej w Polsce. Obecnie pełni funkcję Talent Acquisition Specialist w PepsiCo. Na co dzień jest szczęśliwą żoną i mamą 4-letniej Oli.

DOMINIKA BĘBEN

UX Researcher z 7-letnim doświadczeniem. Manager zespołu UX Research, Design and Analytics w międzynarodowej firmie Hapag-Lloyd. Wykładowca na studiach UX/Product Design na Uniwersytecie SWPS. Absolwentka socjologii na UJ, UX Design na Uniwersytecie SWPS i Biznes AI w Akademii Leona Koźmińskiego.

RAFAŁ BOCZKOWSKI

20-letnie doświadczenie zawodowe w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, zarówno jako Executive Search Consultant, jak i Dyrektor HR. Zakres doświadczenia obejmuje wspieranie klientów we wszystkich sektorach w obszarze Executive Search i Leadership Development. Realizował także projekty związane z ośrodkiem oceny i rozwoju oraz audytyów i szkoleń HR. Wcześniej zdobywał doświadczenie w rolach HR w: Delphi Automotive Systems. Cargill, Siemens, IBM i Avon. Prywatnie mąż i tata 2-dzieci.

ANETA WÓJCIK

Psycholog i pedagog. Po kilku latach pracy w administracji i HR przebranżowiłam się na testera oprogramowania. Zaczynałam jako freelancer, a teraz dbam o jakość oprogramowania używanego przez największe światowe organizacje. Lubię uczyć się nowych rzeczy oraz przekazywać zdobytą wiedzę innym.

JAKUB WOJNAR

Ponad 20 lat doświadczenia w branży IT, głównie w dużych, międzynarodowych oraz wielokulturowych korporacjach takich jak Nokia, SABMiller, DHL, czy DB Schenker. Doświadczenia zawodowe ale również życiowe zdobywał mieszkając i pracując w Polsce, Finlandii oraz Niemczech. Obecnie odpowiedzialny za kilkudziesięcioosobowy zespół IT rozproszony w 11 krajach, na 2 kontynentach i w 3 strefach czasowych.

MARZENA MIELECKA

Pracuję z ludźmi towarzysząc im w codziennych wyzwaniach zawodowych oraz inspirując ich do rozwoju. Wspieram i koordynuję procesy różnorodnych transformacji - zarówno na poziomie zmian organizacyjnych jak i „ludzkich”.
Jestem kreatywna, pełna energii i ciekawa świata, odważna, konsekwentna i zorientowana na działanie. Koncentruję się na tworzeniu optymalnych rozwiązań i nowatorskim podejściu. Mnóstwo czytam, jestem fanką microlearningu, uwielbiam wprowadzać wiedzę w życie i doświadczać.

SIREN KNUDSEN

Siren odpowiada za CSR i Digitalizacje Procesów Wewnętrznych w Puro Hotels oraz zarządzenie Biurem. Jako Norweżka, mieszkająca od prawie 30 lat w Wielkiej Brytanii i Polsce, uwielbia integrować się w międzynarodowym środowisku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem kultury polsko-norweskiej. Dobre samopoczucie ludzi jest kluczowe we wszystkich jej działaniach i jest w trakcie procesu kwalifikacji jako Coach, aby wspierać ludzi wokół w realizacji ich potencjału. Siren ukończyła Business Administration na „University of Bath”.

ALEKSANDRA JACEL

Hotelarstwo traktuje jak super przygodę i świetny pomysł na zawodową ścieżkę, na której szczęśliwie znalazła się (jak to w życiu bywa) przypadkiem. Swoje pierwsze kroki w hotelarstwie zaczęła stawiać podczas studenckich wakacji w 5* the g Hotel & Spa w Galway w Irlandii, gdzie poznawała tajniki hotelowej gastronomii, później szlifując procedury obsługi Gościa biznesowego dołączając do zespołu 5* Hotelu Monopol w Katowicach. Interesuje się psychologią, teatrem i kulturą Półwyspu Iberyjskiego.

MARTA STACHNIUK

Dołączyłam do grona mentorów US z ogromną otwartością, ciekawością i pokorą. Zdobyte wieloletnie doświadczenie w działach operacyjnym, szkoleniowym i Hr-owym, wyczuliło mnie na potrzeby drugiego człowieka i wyostrzyło oko na otaczające mnie talenty. Aktualnie w McDonald’s Polska pełnię funkcję People Field Leadera Jestem absolwentką Coachingu na Akademii Trop oraz Strategicznego zarządzania talentami i rozwojem na SWPS. Mam przyjemność być członkinią Polskiego Stowarzyszenia HR, oraz HR Influencers High Potentials. Dodatkowo staram się aktywnie uczestniczyć w pracach fundacji Fundacja Ronalda Mcdonalda jako Wolontariusz, oraz Fundacji Business Boutique w roli Mentorki.

ANNA BORYS
KATARZYNA BAGIŃSKA

Absolwentka filologii romańskiej, zarządzania zasobami ludzkimi oraz coachingu. Podróżniczka, uczestniczka wolontariatów edukacyjnych we Francji, Szkocji i Wietnamie.
Pasjonatka psychologii, trenerka i mentorka skupiająca się na rozwijaniu mocnych stron u innych, z czego czerpię życiową energię. Na co dzień manager Europejskego Centrum Szkoleniowego.

ELA CHI

Ela kończąc liceum postanowiła wyjechać na “gap year” do Anglii, który trwał ponad dwa lata. Studiowała Informatykę i Ekonometrię na Uniwersytecie Gdańskim. W trakcie studiów dziennych odbyła staże z zakresu programowania, digital marketingu, organizowania eventów masowych oraz HR. Doświadczenie zebrane w trakcie studiów pomogło jej w aktualnej pracy gdzie od 4.5 roku jest związana z branżą awiacyjną. W organizacji pełniła rolę Scrum Mastera, a teraz jest Product Ownerem. Prywatnie lubi podróżować solo oraz od dziecka jest wolontariuszką w Domu Pomocy Społecznej 🙂

MAGDALENA SUŁEK LUBER

Z IT związana jestem od 20 lat. Pracowałam zarówno w dystrybucji jak i u vendorów. Aktualnie swoje doświadczenie wykorzystuje w organizacji koncentrującej się na dostawie rozwiązań chmury obliczeniowej na polskim rynku.
Zawsze wokół IT, zawsze wokół sprzedaży i zawsze z ludźmi. Nawiązywanie relacji, to z pewnością moja mocna strona. Prywatnie kocham zwierzęta, podróże i poznawanie nowych miejsc, w myśl zasady: „przynajmniej raz w roku pojedź do miejsca, w którym jeszcze nie byłaś”. Interesują mnie wschodnie sztuki walki i wariacje z tym związane, jak np. taniec.

MAGDALENA MULENGA

Z branżą marketingową związana od 16 lat. Od 7 lat w grupie dentsu gdzie aktualnie odpowiada za zarządzanie kampaniami klientów w obszarze digital marketing. Wcześniej pracowała w domu mediowym, agencji performance marketing oraz agencji e-commerce. Posiada bogate multidyscyplinarne doświadczenie w pracy na styku mediów, performance oraz e-commerce zbudowane dzięki prowadzeniu wielu projektów realizowanych we współpracy z szerokim portfolio klientów.

MARIA SZLACHCIAK

Managerka zarządzająca zespołami finansowo-księgowymi w międzynarodowych korporacjach. Najważniejsi są dla niej ludzie, dlatego często angażuje się w mentoring, rozwój pracowników oraz akcje charytatywne. Prywatnie zajmuje się rozwojem osobistym, niezwykle ważny jest dla niej work-life balance i poczucie spełnienia, nie tylko zawodowego. Pomaga kobietom rozwinąć skrzydła i uwierzyć w swój potencjał. Ostatnio stworzyła Majurtę - przestrzeń, w której można odnaleźć siebie.

ADAM J. KĘPA

Absolwent Politechniki Łódzkiej i studiów MBA Warsaw School of Administration and Management.
Od blisko 20 lat pracuje dla sektora finansowego jako dostawca rozwiązań aplikacyjnych i systemowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi i złożonymi projektami IT oraz szeroką wiedzę i praktykę w zakresie kompleksowych rozwiązań IT, spełniających oczekiwania klienta (customer experience, IT driven business transformations), w tym w opracowywaniu i wdrażaniu strategii IT z perspektywy biznesu. Certyfikowany Project Manager Prince2® Practitioner, posiada praktyczna znajomość metodyk Agile SCRUM, PMBOK®, TOGAF®, CMMI®.

AGNIESZKA WILKE

Senior UX Researcher w Allegro, zajmuję się projektowaniem i badaniem usług od 7 lat. Prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych “Badania UX” na Collegium Da Vinci. W wolnym czasie jestem słuchaczką Szkoły Ekopoetyki przy Instytucie Reportażu i szlajam się po górach.

KATARZYNA
LESZCZYŃSKA-BOHDAN

Łączy kropki: wspiera organizacje w strategii komunikacji i budowaniu zdrowego biznesu opartego na danych i empatii. Na przestrzeni kilkunastu lat posmakowała projektów marketingowych, EB i PR, organizacji eventów, układania i wsparcia procesów sprzedaży, rekrutacji i D&I. Wciąż się uczy, eksperymentuje i dowozi. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas konsultacji, warsztatów, prelekcji i sesji mentoringowych. Od 2015 ściśle związana z nowych technologii i IT. W pandemii wróciła do psychologicznych korzeni i towarzyszy klientom jako coach. Obecnie pełni rolę HRBP w DO OK S.A. Prywatnie miłośniczka wolnej jazdy motocyklem.

MAGDALENA PARZYCHOWSKA

Pracuję w Warszawie, niedawno wyprowadziłam się z miasta i mieszkam w okolicznej wsi. Dzieciństwo spędziłam w małym mieście na podlasiu, skąd wyjechałam w wieku 16 lat, aby rozpocząć samodzielne życie.
Wierzę w obustronne korzyści płynące z programu Uniwersytetu Sukcesu. Mentorzy uczą się słuchania i obcowania z prawdziwym światem, poznawaniu odmiennych perspektyw. Uczestniczki mogą zyskać potrzebne wsparcie lub kierunkowskaz, które być może okażą się przydatne w dążeniu do kreowania swojej przyszłości.

ŁUKASZ CIEĆWIERZ

Jako nastolatek złożyłem swój pierwszy komputer. Na studiach technicznych zainteresowałem się psychologią w sferze komunikacji. Od pierwszej pracy chciałem poprawiać procesy w organizacji. Dziś lubię opisywać siebie jako managera łączącego dwa różne światy: biznesu i technologii. Nadal nie brakuje mi zapału do poszerzania kompetencji liderskich i rozwijania zespołów IT, którymi zarządzam. Dołączyłem do grona mentorów, ponieważ lubię dzielić się wiedzą jako trener i prelegent technologii chmurowych. Od wielu lat wspieram procesy cyfrowej transformacji w oparciu o chmurę publiczną. Odpowiadałem za sprzedaż, planowanie i realizację największych projektów Journey to cloud w Polsce. Z powodzeniemm implementowałem architekturę techniczną w chmurze oraz wdrażałem podejście DevSecOps.

IWONA SZYLAR

Director of sales strategy and business performance responsible for SAS Central Europe, Middle East, Russia and Africa with profound background in sales and marketing. Change Agent & Business Driver for international organizations operating in modern technologies and FMCG sectors.
Iwona is a Technology & Digital Executive with over fifteen years of experience in developing and driving high performance teams globally. She gained her experience working in complex, multinational organizations with core responsibilities in development and execution of sales and marketing strategy and implementation of strategic initiatives and programs. Iwona worked in Poland and abroad, in different industries working for such companies as Toshiba, Georgia Pacific and Tchibo.

EWELINA WACHULEC

Od 16 lat jestem związana zawodowo ze światem technologii. Zrealizowałam wiele projektów informatycznych, m.in. dla fińskiego koncernu UPM, gdzie spędziłam 10 lat chłonąc i praktykując skandynawski styl zarządzania. Obecnie pracuję jako Menadżer Programów Informatycznych R&D w koncernie ABB. Zajmuję się Przemysłowym Internetem Rzeczy, współtworzę kulturę organizacji opartą o zaufanie oraz wdrażam procesy zapewniające zwinność, transparentność i stabilność operacyjną. Po godzinach podróżuję, czytam non/fiction, współorganizowałam także kilka konferencji TEDxKraków i TEDxKrakówWomen. Fascynuje mnie zarówno rozwój człowieka jak i algorytmy sztucznej inteligencji, a najbardziej - jak pozostać człowiekiem w cyber-czasach.

ANNA JURGAŚ

Co-founder STYLESPOT.PL, platformy oferującej usługi budowania wizerunku, która m.in. prowadzi warszty pre-mentoringowe przygotowujące do procesu mentoringowego. Gospodyni podcastu o zrównoważonym przywództwie „Becoming a Sustainable Leader” oraz cyklu rozmów „Into the Leader’s Mind” prowadzonych dla Her Impact. Fashion expert i content designer, przez 20 lat tworzyła magazyny modowe (ostatnie 9 lat redaktor naczelna magazynu Glamour). Współpracuje z organizacją Vital Voices, jest ambasadorem akcji mentoringowej „Jestem Liderką”. Ekspertka i ogromna fanka Millenialsów. Od zawsze związana ze światem kobiet, głęboko wierzy i promuje ich umiejętności przywódcze.

KATARZYNA
JANUS-KWIATKOWSKA

Lider i manager z 10 letnim doświadczeniem w działach finansowych.
Rekrutowałam, budowałam zespoły, wspierałam rozwój pracowników. Brałam udział w projektach mających na celu transformacje biznesowe z pogranicza księgowości, IT, automatyzacji. Jestem certyfikowanym ILM performance coachem oraz moderatorem design thinking.

ANNA BETLEJEWSKA

Od ponad 10 lat zajmuje się projektowaniem User Experience. Realizowała projekty dla firm z różnych branż, od finansów, przez telekounikację do edukacji i NGOsów, pracowała także dla instytucji rządowych. Od czterech lat kieruje Działem UX w Wonga, jest odpowiedzialna za doświadczenia klienta z produktami firmy. Zafascynowana wykorzystaniem talentów i mocnych stron w budowaniu i rozwijaniu zespołu, lubi przełamywać schematy, burzyć stereotypy, a wizje zamienia w działanie. Absolwentka Psychologii Społecznej oraz UX w Uniwersytecie SWPS. Prywatnie mama Ali, energię i inspirację czerpie z kontaktów z ludźmi i mindfullness.

PRZEMYSŁAW ZAKRZEWSKI

Uważa siebie za wielkiego pasjonata nowych technologii, któremu nie umknie żadna nowinka. nie ma nic przeciwko temu, żeby technologia wkraczała w nasze życie, a nawet więcej, nie ma nic przeciwko temu, żeby technologia w którymś momencie była mądrzejsza od ludzi.
Absolwent Politechniki Łódzkiej (2002) oraz Executive MBA University of Warsaw / University of Illinois (2014). Związany z ABB od 16 lat.
Zbudował od podstaw dział usług rozwoju i utrzymania aplikacji dla dywizji w grupie ABB. Obecnie jest liderem Korporacyjnego Centrum Technologii grupy ABB. Współodpowiedzialny za rozwój i utrzymanie chmurowej platformy ABB Ability będącej
podstawą cyfrowych rozwiązań i IoT grupy ABB.
Zdobył tytuł Diament CIO Roku „Vox populi – vox CIO” w 2015 r.

AGNIESZKA KAPUSTA

Z marketingiem internetowym związana od 2012 r. Zajmuje się opracowaniem strategii działań promocyjnych w internecie oraz analizą ich efektów. Doświadczenie zdobywała w agencji interaktywnej, a następnie jako freelancer współpracowała z markami z tak różnych branż jak beauty, nieruchomości czy przemysł. Głęboko wierzy, że analityka i odpowiednie dobrane kanały komunikacji to więcej niż połowa sukcesu. Aktualnie doradca w programie Firmy Jutra.

KINGA DEKOWSKA-SAMSEL

Dyrektor Personalna z bogatym doświadczeniem w pozyskiwaniu talentów, budowaniu programów rozwojowych i szkoleniowych,
tworzeniu ścieżek karier, implementowaniu systemów motywacyjnych, wartościowaniu stanowisk pracy, a także w doradztwie w zakresie kształtowania indywidualnej ścieżki kariery zawodowej oraz zarządzaniu talentami w dynamicznych środowiskach. Pasjonatka rozwoju, zmian i odkrywania potencjału wśród innych osób. Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, a także Akademii Coachingu Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku i akredytowany Coach w Izbie Coachingu. Stawia na partnerskie relacje, otwartość i chęć przeprowadzenia zmiany w życiu.

RAFAŁ NIKIEL

Od początku swojej kariery w IT – a minęło już 15 lat - zajmuję się szeroko pojętą jakością oprogramowania. Ok kilku lat pełnię również rolę lidera zarówno w projektach biznesowych jak i w strukturach wewnętrznych firmy. Od zawsze staram się wtłaczać pierwiastek empatii w trybiki korporacyjnego życia starając się stwarzać warunki pracy sprzyjające rozwojowi ludzi. Lubię z nimi rozmawiać i czerpać z ich doświadczeń, ale również dzielić się swoimi. W roli mentora nadal zbieram pierwsze szlify, ale czuję, że jest to ścieżka, na której chciałbym pozostać dłużej.

kontakt

FUNDACJA DIGITAL UNIVERSITY
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 13
00-071 WARSZAWA
FUNDACJA@DIGITALUNIVERSITY.PL
TEL +48 782 782 776
NIP 1182100793
KRS 0000520112
REGON 147372124

O nas

JESTEŚMY FUNDACJĄ EDUKACYJNĄ, A NASZYM NADRZĘDNYM CELEM JEST EDUKACJA W ZAKRESIE ROZWOJU POPRZEZ INNOWACJE I ZAPOZNANIE Z TEMATYKĄ NOWYCH TECHNOLOGII. UCZYMY ZAWODÓW PRZYSZŁOŚCI DAJĄC WSPARCIE PODOPIECZNYM DOÓW DZIECKA, ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH I ŚRODOWISK WYKLUCZONYCH.