Enter your keyword

AMBASADORKI I AMBASADORZY PROJEKTU

Iwona Guzowska. Ambasadorka IV edycji Programu. Trener biznesowy i mentor rozwoju, certyfikowany szkoleniowiec Bazy Usług Rozwojowych, autorka książki „Najważniejsza decyzja”, była posłanka na sejm (VI i VII kadencji), ale najbardziej znana jako mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym i kick-boxingu. Zorientowana na dążenie do celu, ale zawsze trzymająca się zasad fair play i budowania dobrych relacji z otoczeniem. Kredyt Inkaso SA
Była mentorką na obozie Ladies Fight Night, organizuje i prowadzi autorski cykl wykładów wspierający kobiety: „Kobieta jest siłą”.
Marielle Tourel. Ambasadorka IV edycji Programu. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie strategicznego consultingu. Opracowywała strategie dla takich głównych globalnych organizacji jak United Nations Global Compact , World Economic Forum, jak również spółki holdingowej odpowiedzialnej za 30% PKB Dubaju. Obecnie zarządza Polskim działem doradztwa strategicznego w zakresie zrównoważonego rozwojem (Sustainability Services) w Accenture oraz strategicznymi inicjatywami Uniwersytetu King Abdullah University of Science and Technology w Arabii Saudyjskiej.
Ambasadorka III edycji Programu. Wybitna wokalistka, kompozytorka, supermanka, autorka tekstów, a także współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, w której wydaje płyty i promuje utalentowanych polskich artystów, mocno stawiając na młode pokolenie.
Jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Ma na koncie 11 albumów. W czasie swojej solowej kariery muzycznej otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, najlepszego utworu czy albumu. Jej wszystkie płyty otrzymały status Złotej lub Platynowej, a nawet Diamentowej.
Supermanka, biznesmenka, artystka, ale przede wszystkim mama 22 letniego syna Rocha.
Ambasadorka III edycji Programu. Niezwykle charyzmatyczna polska wokalistka piosenkarka i autorka tekstów, wydała dotąd 8 studyjnych albumów, 2 koncertowe oraz 46 singli. Artystka ma na swoim koncie nagrody i wyróżnienia muzyczne, m.in . Eska Music Awards dla Artystki Roku i Złoty Dziób Radia Wawa, otrzymała nagrodę dla „najlepszej wokalistki 2018” w plebiscycie Antyradia, wygrała Konkurs Premier oraz zdobyła Nagrodę Dziennikarzy podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu
Chętnie wspiera wiele inicjatyw pro kobiecych oraz tych, związanych z równością społeczną. Mama 14- letniego Filipa.
Dziennikarka, Ambasadorka III edycji Programu. Autorka i scenarzystka programów telewizyjnych i edukacyjnych. Od siedmiu lat współtworzy i prowadzi w TVN Style kultowy już dzisiaj program „Wiem, co jem” oraz „Wiem, co kupuję”, Autorka wielu książek poradnikowych, kulinarnych, i zakupowych. Jest laureatką licznych nagród: Telekamery (2014); Kryształowego Pióra przyznawanego dziennikarzom naukowym; Lauru Ekoprzyjaźni za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej w Polsce. Obecnie prowadzi swój własny kanał na YouTube „EkoBosacka”. Uczestniczy w wielu różnych inicjatywach społecznych, prorodzinnych i prozdrowotnych. Mama 4 dzieci.
Ambasador III edycji Programu. Wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Zdobywca wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011, czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. W 2019 roku zdobył Grand Prix Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki Złotego Tukana oraz Tukana Publiczności podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
Ambasadorka III edycji Programu. Aktorka. W czasach licealnych uczęszczała do Teatru Buffo na zajęcia z akrobatyki i tańca nowoczesnego. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. W 2006 ukończyła studia w PWSFTviT w Łodzi. Karierę aktorską zaczęła w 2000, grając w serialu TVP2 Na dobre i na złe. Przez dwa lata grała w popularnej telenoweli Plebania, od 2004 gra główną rolę w serialu Pierwsza miłość . W 2008 uczestniczyła w trzeciej edycji programu Jak oni śpiewają . W 2014 w parze ze Stefano Terrazzino wygrała pierwszą edycję programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Mama bliźniaków; Roberta i Michała.
Ambasador III edycji Programu. Aktor, na wielkim ekranie debiutował w 1999 rolą Sylwusia, syna Adama Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego Ajlawju . W następnych latach zagrał postać jeszcze w dwóch kultowych filmach: „Dzień świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. W 2010 pojawił się w roli Kubusia w filmie „Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz” i Łysego w filie „Chrzest”. W 2018 zagrał Adasia Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego „7 uczuć”. Uczestniczył w programie „Jak oni śpiewają” oraz prowadził program TV „Misiek Koterski Show”. Od 2009 występuje jako Henryk Saniewski, barman o pseudonimie „Kaśka” w serialu Polsatu „Pierwsza miłość”. Współuczestniczył w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu , podczas której czytał blogi znanych polityków. W latach 2012–2016 był felietonistą w porannej „ Antyliście ” w rozgłośni Antyradia .

kontakt

FUNDACJA DIGITAL UNIVERSITY
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 13
00-071 WARSZAWA
FUNDACJA@DIGITALUNIVERSITY.PL
TEL +48 782 782 776
NIP 1182100793
KRS 0000520112
REGON 147372124

O nas

JESTEŚMY FUNDACJĄ EDUKACYJNĄ, A NASZYM NADRZĘDNYM CELEM JEST EDUKACJA W ZAKRESIE ROZWOJU POPRZEZ INNOWACJE I ZAPOZNANIE Z TEMATYKĄ NOWYCH TECHNOLOGII. UCZYMY ZAWODÓW PRZYSZŁOŚCI DAJĄC WSPARCIE PODOPIECZNYM DOÓW DZIECKA, ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH I ŚRODOWISK WYKLUCZONYCH.