Enter your keyword

AMBASADORZY PROJEKTU

Wybitna wokalistka, kompozytorka, supermanka, autorka tekstów, a także współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, w której wydaje płyty i promuje utalentowanych polskich artystów, mocno stawiając na młode pokolenie.
Jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Ma na koncie 11 albumów. W czasie swojej solowej kariery muzycznej otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, w tym dla najlepszej wokalistki, kompozytorki, najlepszego utworu czy albumu. Jej wszystkie płyty otrzymały status Złotej lub Platynowej, a nawet Diamentowej.
Supermanka, biznesmenka, artystka, ale przede wszystkim mama 22 letniego syna Rocha.
Niezwykle charyzmatyczna polska wokalistka piosenkarka i autorka tekstów, wydała dotąd 8 studyjnych albumów, 2 koncertowe oraz 46 singli. Artystka ma na swoim koncie nagrody i wyróżnienia muzyczne, m.in . Eska Music Awards dla Artystki Roku i Złoty Dziób Radia Wawa, otrzymała nagrodę dla „najlepszej wokalistki 2018” w plebiscycie Antyradia, wygrała Konkurs Premier oraz zdobyła Nagrodę Dziennikarzy podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu
Chętnie wspiera wiele inicjatyw pro kobiecych oraz tych, związanych z równością społeczną. Mama 13 letniego Filipa.
Dziennikarka, autorka i scenarzystka programów telewizyjnych i edukacyjnych. Od siedmiu lat współtworzy i prowadzi w TVN Style kultowy już dzisiaj program „Wiem, co jem” oraz „Wiem, co kupuję”, Autorka wielu książek poradnikowych, kulinarnych, i zakupowych. Jest laureatką licznych nagród: Telekamery (2014); Kryształowego Pióra przyznawanego dziennikarzom naukowym; Lauru Ekoprzyjaźni za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej w Polsce. Obecnie prowadzi swój własny kanał na YouTube „EkoBosacka”. Uczestniczy w wielu różnych inicjatywach społecznych, prorodzinnych i prozdrowotnych. Mama 4 dzieci.
Przedstawicielka młodego pokolenia social mediów. Jej historia może być inspiracją dla uczestniczek projektu: pochodząca z małego miasteczka, wychowywana przez mamę i babcię, zdeterminowana latami jeździła do innego miasta, aby trenować taekwondo. Dzięki ciężkiej pracy, determinacji znalazła się w Reprezentacji Polski. Ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Warszawie. W wyniku kontuzji musiała zwolnić sportowe tempo i wtedy pojawił się pomysł na działania w sieci. Obecnie pracuje i zarabia tylko i wyłącznie na social mediach, nawiązując w współpracę z dużymi markami. MRS. Lillyy na TikToku ma 3,2 mln obserwujących, na Instagramie 253 tyś !!!
Pierwsza lady - zwyciężyła I edycję programu „Projekt Lady” , magister wychowania fizycznego, sportsmanka. Niegdyś trenowała siatkówkę, dziś również sporty walki, biega po górach, pływa i morsuje. Założyła własną firmę Project Jump (jumping fitness, treningi personalne), które niebawem pojawią się na nowej platformie treningowej online. Influencerka - jej kanał w mediach społecznościowych śledzi 140 tysięcy osób, których motywuje i zachęca do wzięcia spraw w swoje ręce i podążania za pragnieniami. Sama konsekwentnie spełnia swoje marzenia. Występuje w reklamach i filmach z przesłaniem. Chętnie angażuje się w akcje społecznie. Uważa, że pozytywna energia jest zaraźliwa, dlatego chce nią zarazić całą Polskę.
wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Zdobywca wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011, czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. W 2019 roku zdobył Grand Prix Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki Złotego Tukana oraz Tukana Publiczności podczas 40. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
Aktorka młodego pokolenia. W czasach licealnych uczęszczała do Teatru Buffo na zajęcia z akrobatyki i tańca nowoczesnego. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. W 2006 ukończyła studia w PWSFTviT w Łodzi. Karierę aktorską zaczęła w 2000, grając w serialu TVP2 Na dobre i na złe. Przez dwa lata grała w popularnej telenoweli Plebania, od 2004 gra główną rolę w serialu Pierwsza miłość . W 2008 uczestniczyła w trzeciej edycji programu Jak oni śpiewają . W 2014 w parze ze Stefano Terrazzino wygrała pierwszą edycję programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.Mama bliźniaków; Roberta i Michała.
Aktor, na wielkim ekranie debiutował w 1999 rolą Sylwusia, syna Adama Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego Ajlawju . W następnych latach zagrał postać jeszcze w dwóch kultowych filmach: „Dzień świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. W 2010 pojawił się w roli Kubusia w filmie „Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz” i Łysego w filie „Chrzest”. W 2018 zagrał Adasia Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego „7 uczuć”. Uczestniczył w programie „Jak oni śpiewają” oraz prowadził program TV „Misiek Koterski Show”. Od 2009 występuje jako Henryk Saniewski, barman o pseudonimie „Kaśka” w serialu Polsatu „Pierwsza miłość”. Współuczestniczył w produkcji porannej audycji radiowej w Antyradiu , podczas której czytał blogi znanych polityków. W latach 2012–2016 był felietonistą w porannej „ Antyliście ” w rozgłośni Antyradia . W 2014 uczestniczył w pierwszej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, w 2019 uczestniczył w czwartej edycji programu „Agent – Gwiazdy”.
Polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, reżyser teatralny, piosenkarz i wokalista zespołu „Pączki w tłuszczu”, który współtworzy z Bartoszem Miecznikowskim. Założyciel i dyrektor artystyczny Teatru IMKA. Znany z wielu ról filmowych m.in Lejdis, Testosteron, Listy do M, Jak zostać gwiazdą, a także serialowych: 39 i pół tygodnia, Rodzinka.pl, czy Prawo Agaty. W 2014 został odznaczony przez minister kultury i dziedzictwa narodowego Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.
Polska tancerka, aktorka, prezenterka telewizyjna, reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym, trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych, dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych i wicemistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich. Trenerka znanego programu Taniec z gwiazdami, występowała w serialach telewizyjnych taki jak: Na Wspólnej, Tylko miłość, Klan, Samo życie i Pierwsza miłość. Prowadziła programy telewizyjne. m.in W rytmie TV, Przebojowe dzieci. Promotorka ekologicznego stylu życia.
Doktor nauk humanistycznych. Z wykształcenia kulturoznawczyni, absolwentka Gender Studies na UW. Pisarka, publicystka, działaczka społeczna i promotorka czytelnictwa. Członkini Związku Literatów Polskich i Stowarzyszenia Unia Literacka. Kuratorka festiwali i inicjatyw literackich (Międzynarodowy Festiwal Literacki Apostrof, Kawiarnia Literacka OFF Festival). Była wykładowczynią w Instytucie Kultury Polskiej UW oraz w szkole pisania „Maszyna do Pisania”. Felietonistka ,,Polityki";, „Pani”, „Wysokich Obcasów”, ,,Gazety Stołecznej" i wielu portali internetowych. Współprowadziła programy literackie „Cappuccino z książką” i „Zapomniani - odzyskani” w TVP Kultura oraz „Barłóg literacki”. Jej teksty ukazały się w książkach zbiorowych oraz w wielu katalogach do wystaw sztuki współczesnej i programach teatralnych (m.in. Teatru Wielkiego Opery Narodowej, Galeria Bunkier Sztuki, Muzeum Nobla w Sztokholmie), znalazły się w ponad 20 opracowaniach i książkach zbiorowych. Stypendystka Homines Urbani 2008, Instytutu Books from Lithuania 2009, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2010, Miasta Stołecznego Warszawy 2010, Instytutu Goethego 2010. Laureatka nagród literackich i społecznych. Zasiada w Kapitule Nagrody im. Olgi Rok, Kapitule Obywatelskiej Naukowych Nagród "Polityki" oraz w Radzie Funduszu Feministycznego. Wokalistka punkowego zespołu „Zimny Maj”.

kontakt

FUNDACJA DIGITAL UNIVERSITY
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 13
00-071 WARSZAWA
FUNDACJA@DIGITALUNIVERSITY.PL
TEL +48 782 782 776
NIP 1182100793
KRS 0000520112
REGON 147372124

O nas

JESTEŚMY FUNDACJĄ EDUKACYJNĄ, A NASZYM NADRZĘDNYM CELEM JEST EDUKACJA W ZAKRESIE ROZWOJU POPRZEZ INNOWACJE I ZAPOZNANIE Z TEMATYKĄ NOWYCH TECHNOLOGII. UCZYMY ZAWODÓW PRZYSZŁOŚCI DAJĄC WSPARCIE PODOPIECZNYM DOÓW DZIECKA, ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH I ŚRODOWISK WYKLUCZONYCH.