Enter your keyword

TWOJA CYFROWA PRZYSZŁOŚĆ! Uniwersytet Sukcesu

UNIWERSYTET SUKCESU

Jedyny w Polsce bezpłatny kompleksowy Program pozwalający zdobyć kompetencje przyszłości z zakresu komunikacji, motywacji, prawa, programowania, cyberbezpieczeństwa i digital marketingu!

UNIWERSYTET SUKCESU

Edukacyjny program rozwoju kompetencji technologicznych skierowany do młodych kobiet chcących wejść na innowacyjny cyfrowy rynek pracy.

Program skierowany do odkrywczyń poszukujących swojej drogi zawodowej i rozwoju.

Jedyny w Polsce projekt dający w 100% możliwość zdobycia kompetencji przyszłości, pozwalający odnaleźć się w zdigitalizowanym i zmieniającym się świecie dający realną możliwość zdobycia dobrze płatnej i ciekawej pracy.

DO KOGO KIERUJEMY NASZ PROGRAM?

Do ambitnych, zdolnych i pracowitych kobiet między 18 a 25. rokiem życia

Do podopiecznych i wychowanek domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych

Do młodych kobiet, które do tej pory musiały mierzyć się z wieloma przeciwnościami losu i wykluczeniem

Do doświadczonych życiem i zdeterminowanych dziewczyn, chcących odmienić swoją sytuację materialną lub życiową

SKIEROWANI NA PRZYSZŁOŚĆ

Prowadzimy wiele projektów edukacyjnych dotyczących obszaru wykluczenia technologicznego. Uczymy zawodów przyszłości dając wsparcie podopiecznym domów dziecka, świetlic środowiskowych i środowisk wykluczonych.

Projekt bez tytułu (89)

FUNDACJA DIGITAL UNIVERSITY

O NAS

Fundacja Digital University zmienia rzeczywistość od 2014 roku. Uczymy kompetencji przyszłości dając wsparcie i szereg możliwości rozwoju w zmiennym i cyfrowym świecie. Naszą nadrzędną misją jest docieranie do osób, które nie miały szczęścia/warunków w życiu, aby móc skupić się na swoim rozwoju i biegu z duchem rewolucji cyfrowej.

NASZE CELE

Nadrzędnym celem Fundacji Digital University jest edukacja w zakresie nowych technologii, poszerzanie świadomości oraz pomoc w rozumieniu i dostosowaniu się do wciąż zmieniającego się świata cyfrowego.

GŁÓWNE AKTYWNOŚCI

Wspieramy rozwój umiejętności i kompetencji cyfrowych zgodnie z najnowszymi trendami, dodatkowo prowadzimy projekty edukacyjne z obszaru wykluczenia technologicznego, ekologicznego oraz cyberbezpieczeństwa. Poznaj nasze projekty bliżej!

B.NET Ogólnopolski projekt dotyczący bezpieczeństwa w sieci skierowany do nauczycieli oraz uczniów szkół podstawowych w miejscowościach poniżej 50 tys. mieszkańców. W ramach projektu zapraszamy nauczycieli na szkolenia B.NET, podczas których omówimy kluczowe aspekty bezpieczeństwa w sieci dotyczące uczniów w szkole podstawowej.

BE.ECO Nasz najnowszy projekt! Bezpłatny cykl warsztatów ekologicznych dla nauczycieli i nauczycielek szkół podstawowych z całej Polski. Program stworzony z myślą o osobach, którym bliska jest edukacja ekologiczna, które chcą zdobywać wiedzę, a następnie budować świadomość i docierać z informacjami dotyczącymi ekologii do młodego pokolenia.

Projekt bez tytułu (88)

Zostań Fundatorem Uniwersytetu Sukcesu

Wesprzyj Uniwersytet Sukcesu

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Zobacz, jak wyglądała 3. edycja!

CO O NAS MÓWIĄ UCZESTNICZKI I PARTNERZY PROJEKTU?

Od dawna szukaliśmy inicjatywy, która pozwoli nam zaangażować się w pomaganie, udzielanie realnego wsparcia i wywieranie pozytywnego wpływu na rzeczywistość – a jednocześnie będzie bliska naszym wartościom, biznesowi i przede wszystkim będzie się wiązać z rozwojem, edukacją i wsparciem kobiet. Kiedy dowiedzieliśmy się o projekcie fundacji Digital University – Uniwersytet Sukcesu wiedzieliśmy od razu, że to jest to czego szukaliśmy! Dzięki wsparciu finansowemu, a także – w głównej mierze – pracy merytorycznej na rzecz tego projektu, będziemy mogli wymiernie wesprzeć młode kobiety. Pomożemy im wejść na rynek pracy z konkretnymi umiejętnościami z obszaru technologii i digital marketingu. Dzielenie się wiedzą, wzajemna inspiracja i wsparcie najlepszych specjalistów oraz kompleksowo pojęty mentoring, zorientowany na odkrywanie potencjału uczestniczek to kluczowe walory programu. Taki rodzaj pomocy przynosi realne efekty konkretnym dziewczynom. A my jednocześnie mamy swój udział w tworzeniu nowego pokolenia specjalistów w naszej branży.

Małgorzata Węgierek

Chief Executive Officer Havas Media Group Poland

Jeśli chodzi o mentoring z Panią Sandra, jest super, znalazłam pracę, stworzyłam piękne CV, chce iść na studia, Pani Sandra nawet pomaga mi w rozłożeniu celów w czasie, np. kurs Wordpress, wszystko mam rozplanowane tak, aby naukę pogodzić z pracą i reszta obowiązków. Nie da się opisać mojej wdzięczności, w końcu coś zaczyna mi wychodzić w życiu. Dzięki Wam czuję, że nie jestem sama, że mam wsparcie, czuję się pełna nadziei, że mi się uda w życiu.

Gosia Kop Ostrowska

Uczestniczka projektu Uniwersytet Sukcesu

partnerzy

kontakt

FUNDACJA DIGITAL UNIVERSITY
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 13
00-071 WARSZAWA
FUNDACJA@DIGITALUNIVERSITY.PL
TEL +48 782 782 776
NIP 1182100793
KRS 0000520112
REGON 147372124

O nas

JESTEŚMY FUNDACJĄ EDUKACYJNĄ, A NASZYM NADRZĘDNYM CELEM JEST EDUKACJA W ZAKRESIE ROZWOJU POPRZEZ INNOWACJE I ZAPOZNANIE Z TEMATYKĄ NOWYCH TECHNOLOGII. UCZYMY ZAWODÓW PRZYSZŁOŚCI DAJĄC WSPARCIE PODOPIECZNYM DOÓW DZIECKA, ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH I ŚRODOWISK WYKLUCZONYCH.